
Drodzy Maturzyści!
Uprzejmie informujemy, że dnia 08.07 br. od godz. 12:00 będzie możliwość odbioru świadectw dojrzałości.
Uczniowie poszczególnych klas będą mogli odebrać dokumenty
w następujących klasach:
Klasa 4B – sala 31
Klasa 4C – sala 32
Klasa 4D – sala 33
Absolwenci będą mieli możliwość odbioru świadectw w Sekretariacie szkoły.
Pozdrawiamy serdecznie!
Dyrekcja II LO



